KAIP UŽSAKYTI
 
Užklausos rašymas

Parašykite mums laišką, palikite savo kontaktus. Į Jūsų žinutę atsakysime per 48 val. Skubiu atveju, prašome susisiekti apačioje nurodytais kontaktais.
Susitikimas

Kviečiame apsilankyti mūsų ofise ir susipažinti su medžiagiškumo galimybėmis. Taip pat atvykstame į vietą, kad geriau įsivaizduoti aplinką ir kliento poreikį.

Reikalingi formatai

Logotipas ar grafinis elementas reikalingi tam tikrais formatais, kuriuos palaiko programinė įranga, projektuojant ir konstruojant gaminius. Tai gali būti: *eps, *ai, *cdr arba *pdf formatai.

Idėjų generavimas

Kiekvienam klientui individualiai parengiamas projektas. Sudėtingi logotipai, užrašai ar simboliai bus adaptuoti pagal technologines gamybos galimybes.

Prezentacija

Bus pristatyti keli skirtingi variantai su vizualizacijomis. Pasiūlymai bus nagrinėjami, dėl medžiagiškumo spalvos ir tekstūros, išpildymo technikos ir apšvietimo galimybių.


 

Dokumentacija

Įspėjame, kad visi lauko reklaminiai įrenginiai, pagal LR įstatymus, turi būti suderinti su miesto savivaldybe. Projektų derinimo rūpesčius, galite patikėti mums.


Gamybos procesas

Darbas su nerūdijančiu plienu yra preciziškai kruopštus, būtent dėl tos priežasties gamybos procesas gali užtrukti nuo 3 iki 4 savaičių. Terminas priklauso nuo sudėtingumo.


Montavimo darbai

Paskutinis, bet ne mažiau atsakingas momentas. Tiesos akimirka - Žiūrint į savo logotipą įamžintą metalo pavidale jaustis ypatingai ir išdidžiai - Mūsų tikslas pasiektas.

 

SUSISIEKITE

Parašykite mums laišką ir palikyte savo kontaktinius duomenys. Į Jūsų žinutę atsakysime per 48 val.
Skubiu atveju, prašome susisiekti apačioje nurodytais kontaktais.


 
 
Įmonės pavadinimas
Kontaktinis asmuo
Telefono numeris
El. paštas
Jūsų žinutė